خوشبخت خبر داد:

زنگ پاکسازی مدارس به صدا در آمد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: از پانزدهم شهریور همانند سال های قبل زنگ شروع پاکسازی مدارس در محدوده خدماتی مناطق یازده گانه به صدا در آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز: رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: معمولا در این طرح که به نام طرح مهر معروف شده فعالیت های ویژه ای از نیمه شهریور ماه آغاز و و تا زمان بازگشایی مدارس ادامه می یابد و در آن کلیه مدارس نظافت، پاکسازی و شستشو می گردد.

خوشبخت با اشاره به جمع آوری انواع پسماند ها در مدارس افزود: در صورت وجود هر گونه پسماند های تَر، خشک،  نخاله های ساختمانی یا پسماند های باغبانی در مدارس و همچنین زمین های باز اطراف آنها، بخ وسیله گروهی از پاکبانان و انواع خودرو های ویژه جمع آوری و دفع می شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در خصوص دیگر اقدامات طرح مهر بیان کرد: قبل از  بازگشایی مدارس، نظافت و شستشوی تمام مسیر ها و جداول منتهی به مدارس، المان های شهری ، ایستگاه های اتوبوس، علائم ترافیکی، پل های هوایی، تک لبه ها و سطل های پسماند معابر بصورت ویژه انجام می شود.

او همچنین اظهار داشت: پاکبانان خدوم با تجهیزات و ماشین آلات لازم از جمله واترجت، تانکر های ویژه شستشو، خودرو جمع آوری انواع پسماند و مواردی از این قبیل و با برنامه ریزی و نظارت های صورت گرفته توسط کارکنان مجموعه اجرایی سازمان در مناطق یازده گانه، همه تلاش خود را انجام می دهند تا آیین بازگشایی مدارس در مهر امسال برای همه دانش آموزان به بهترین شکل رقم بخورد.

خوشبخت در پایان از تداوم برنامه های فرهنگی و آموزشی در مدارس خبر داد و اشاره کرد: با توجه به تجارب موفق این سازمان از همکاری با آموزش و پرورش در فرهنگ سازی در حوزه مدیریت پسماند در مبدأ، امسال نیز با جلسات و هماهنگی های صورت گرفته مصمم هستیم این برنامه ها را مانند سال های قبل و با قوت بیشتر ادامه دهی

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط