نگاهی به فعالیت ناوگان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز در مرز شلمچه-تنومه

ناوگان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز در مرز شلمچه-تنومه علاوه بر خدمات‌رسانی در محور شلمچه، از نقطه صفر مرزی تا شهر بصره نیز فعالیت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، ناوگان حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز در مرز شلمچه-تنومه علاوه بر خدمات‌رسانی در محور شلمچه، از نقطه صفر مرزی تا شهر بصره نیز فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز که با حکم «مرتضی ضامنی نماینده تام‌الاختیار وزارت کشور در امور حمل‌ونقل زائرین اربعین حسینی» به‌عنوان مسئول عملیات قرارگاه مرکزی حمل‌ونقل زائرین در مرز شلمچه-تنومه منصوب‌شده است، در این راستا اعلام کرد: ۸۰ دستگاه اتوبوس و ۱۳ دستگاه خودرو ون به گذرگاه مرزی شلمچه برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی اعزام‌شده‌اند.

پیمان باباخانی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده علاوه بر خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوس‌رانی شیراز در محور شلمچه، با اعلام نیاز توسط مقامات ذی‌ربط ارائه خدمات از نقطه صفر مرزی تا شهر بصره نیز توسط ناوگان حمل‌ونقل شیراز در دستور کار قرار دارد.

او با تقدیر از عوامل اجرایی شهرداری، عملکرد ناوگان حمل‌ونقل شیراز را شبانه‌روزی توصیف و حضور مشتاقانه کارکنان اعزامی در خدمات‌رسانی به زوار را فراتر از وظیفه حرفه‌ای و توأم با عشق و ایثار دانست.

مسئول عملیات قرارگاه مرکزی حمل‌ونقل زائرین در مرز شلمچه-تنومه با بیان اینکه دومین گروه ناوگان اتوبوس‌رانی شیراز نیز به نقطه مرزی شلمچه اعزام‌شده‌اند، تصریح کرد: قطعاً با افزایش جمعیت زائرین، تمهیدات لازم برای افزایش ظرفیت خدمات‌رسانی نیز فراهم است.

این مقام حوزه حمل‌ونقل مسافر در مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز وضعیت ارائه خدمات حمل‌ونقل در محور شلمچه را مطلوب ارزیابی و افزود: با توجه به‌ضرورت و اهمیت حفظ آسایش و امنیت سفر زائرین اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، کنترل فنی اتوبوس‌ها پیش از اعزام در دستور کار قرار داشته و واحد امداد سیار سازمان نیز برای ارائه خدمات پشتیبانی در شلمچه حضور دارند.

باباخانی خاطرنشان کرد: با توجه به تجارب سنوات گذشته، همه اتوبوس‌ها قبل از اعزام ازنظر فنی سرویس شده و تمهیدات لازم ازنظر قطعات و لوازم‌یدکی نیز انجام‌شده است.۱۴۰۲/۰۶/۰۶
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۳۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط