رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد؛

امداد‌رسانی در ۱۳۰ عملیات آتش‌نشانی در پی بارش شدید باران از ساعت ۱۸ روز گذشته تا ۳ بامداد امروز

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: در مدت زمان این بارندگی بیش از ۱۱۵۰ تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گرفته شد که سریعا تیم‌های عملیاتی از ۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی در محل‌های مذکور حاضر شده و با تمامی امکانات موجود به یاری شهروندان شتافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و شروع بارش های جوی و به دنبال آن احتمال وقوع حادثه، این سازمان با به روزرسانی آموزش ها، تجهیزات و ماشین آلات و ۲۳ ایستگاه فعال،  آمادگی خود را جهت حوادث احتمالی  اعلام کرد.  

محمد هادی قانع رییس سازمان آتش نشانی شیراز اظهارداشت: تیم های تخصصی این سازمان اعم از کوهستان، غواصی، چاه نورد، واکنش سریع با برگزاری مانورهای عملیاتی و بررسی ماشین آلات و تجهیزات در آماده باش کامل بوده تا در مواجهه با حوادث با آگاهی و سطح اطمینان بالاتری ، وظیفه امدادرسانی را انجام دهند.
 
قانع با اشاره براینکه سازمان آتش نشانی شیراز در تمامی شرایط پاسخگوی مردم است تاکید کرد: همشهریان می‌توانند در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با  شماره ۱۲۵ تماس بگیرند تا امدادرسانی با سرعت جهت این عزیزان  انجام شود.

آماده باش آتش نشانان تا عادی شدن  وضعیت جوی ادامه دارد.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط