معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:

همدلی مسئولان، شیراز را در مسیر توسعه متوازن قرار داده است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز اعتقاد دارد که همدلی و همراهیِ امروز مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، شیراز را در مسیر توسعه‌ی متوازن قرار داده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس حسین آرگیو در حاشیه‌ی بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر مقدس مشهد و در نشستی با معاون عمرانی شهرداری آن کلانشهر، گفت: شیراز دارای ظرفیت‌های پیدا و پنهان بسیاری است که تنها بخشی از این پتانسیل مورد توجه قرار گرفته است.
وی با تاکید براینکه مدیریت شهرداری شیراز در تعاملی مطلوب با شورای این کلانشهر، نگاهی متفاوت و انسان‌محور به توسعه‌ی شهری دارد، گفت: براساس این نگاه تمام پروژه‌ها بازطراحی و اجرا می شوند.
مهندس آرگیو وجه اشتراک شیراز و مشهد را در ابعاد مختلف مذهبی، فرهنگی، گردشگری و اقتصادی مدنظر قرار داد و گفت: می‌توان در بخش‌هایی با الگوبرداری از تجارب کسب شده، سرعت انجام برنامه‌ها و اجرای طرح‌ها را افزایش داد و شهری با کیفیت، و تامین کننده رفاه و سلامت برای شهروندان ایجاد کرد.
معاون شهردار شیراز با اشاره به تصویب طرح جامع حمل و نقل گفت: پروژه اتصال رینگ های شهری در شیراز با احداث تقاطع های غیرهمسطح مراحل اجرایی را طی می‌کند و اجرای پروژه‌های متعدد شهری در شیراز امروز در کشور کم نظیر است.
وی با اشاره به بهره‌برداری از خط یک مترو و اجرایی شدن خط دو مترو در شیراز، گفت: یکی از راهکارهای رسیدن به شهر انسان‌محور، توجه به حمل و نقل پاک، سریع، ارزان و در دسترس محسوب می‌شود و شهرداری شیراز بر همین اساس به‌زودی عملیات اجرایی خط سه قطار شهری شیراز را آغاز می کند.


۱۳۹۷/۰۴/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز