شهردار شیراز:

روند صدور استعلامات شهرداری به طور کامل در اختیار دفاتر ماده ۳۳ قرار می گیرد

شهردار شیراز در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان فارس عنوان کرد: تا پایان شهریورماه روند صدور استعلامات شهرداری به طور کامل در اختیار دفاتر ماده ۳۳ قرار می گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس حیدر اسکندرپور با بیان این مطلب که 85درصد مراجعات شهروندان به شهرداری جهت استعلام است، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده است که استعلام های مربوط به آپارتمان های مسکونی (به عنوان یکی از بخش های چهارگانه استعلام بها) در دفاتر ماده ۳۳ و در کمتر از یک ساعت پاسخ داده شود. این اقدام در راستای توسعه شهرداری الکترونیک و به منظور خدمات رسانی بهتر و تسریع در پاسخگویی به درخواست های شهروندان صورت می گیرد که کاهش مراجعه حضوری شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت را به دنبال دارد.
 شهردار شیراز افزود: در حال بررسی فرآیندها و برنامه ریزی برای کاهش زمان پاسخگویی به سایر استعلامات نیز هستیم. 
مهندس اسکندرپور در بخش دیگری از سخنان خود صدور پروانه ساختمانی و سرمایه گذاری را از دیگر علل مراجعه شهروندان به شهرداری دانست و خاطرنشان ساخت: کمیته تسهیل سازی صدور پروانه ساختمانی در شهرداری شیراز تشکیل شده و ۱۸۶ فرایند لازم برای صدور پروانه ساختمانی را شناسایی کرده است. این کمیته درصدد برنامه ریزی به منظور تسهیل و تسریع در روند صدور پروانه های ساختمانی است که بی شک رضایت شهروندان را به دنبال خواهد داشت.
 


۱۳۹۷/۰۴/۰۳
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۲۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز